محل تبلیغات شما
در سال 2001، ماریو ترونکو پیانیست، با الهام از جامعه چند قومی نوازندگان در چهارچوب قومی چند قومی Esquilino تصمیم گرفت برای ایجاد یک ارکستر. تلاش او برای گردآوری موسیقی نوازندگان از تونس، هند، کوبا، مجارستان، اکوادور، ایتالیا، ایالات متحده، آرژانتین و سنگال در فیلم "آژوستینو فرنت" "Orchestra di Piazza Vittorio" ثبت شده است.

من در سال 2006 در رم سالم بودم که فیلم در سال 2006 منتشر شد. در سینمای گرینویچ اینجا در Testaccio، یک چهارم که جهان را فراتر از Esquilino Decadent و نقاط ایستگاه قطار Termini، که در آن من خودم برای دو ماه زندگی کردم وقتی که من برای اولین بار وارد شهر شدم.

در اوایل فیلم، یک صحنه وجود دارد که در آن یک زن فریاد می زند، در گویش رومی سخت، "مهاجران خارج" - یک موضوع جاری در فیلم، همراه با زبان، پول، بوروکراسی ایتالیایی و سوء تفاهم است. اما بالاتر از مبارزات، با انرژی بی نظیر تونکو و محبت، این تصور را افزایش می دهد که همه چیز در رم به نوعی رومی تبدیل می شود. و تحت هدایت ترنکو، 10 سنت و زبان موسیقایی با هم ترکیب می شوند: عربی با شیار لاتین ملاقات می کند، موتزارت با بلوز سحر و مردم صوفی ملاقات می کند. خوشحال است

همانطور که ارکستر متولد شده در این تقاطع فرهنگی است، Nuovo Mercato دی Esquilino یک قهرمان چند قومی است: قصابی مصری کنار مجارستان، اما ماهیگیران بنگلادش در کنار fruttivendolo رم آواز بخوانند، در حالی که غنائی های جوان سبزیجات در چرخ دستی آهن حمل می کنند. با بیش از چند دقیقه صحبت کردن با کسی را انجام دهید و مشخص است که مبارزات وجود دارد - شما می توانید احساس کنید که آنها تقریبا در هوا باقی می مانند همانطور که در فیلم انجام می شود. هرچند در بالای آنها، موسیقی و زندگی یک بازار مشغول، دهها زبان و مشتریان همگرا به ایتالیایی، و همانطور که عطرهای بسیاری هستند، همه آنها پایدار و حیاتی هستند.

پیدا کردن گشنیز در رم دشوار است، اما در اینجا بوی آن در همه جا، همراه با برگ کلم، ادویه جات ترشی جات و عطر و بوی سرد چربی گوشت است. گشنیز یک عطر و طعم است که من پیدا کردم ناخوشایند: به نظر می رسد من ناخوشایند بود، و در حال حاضر یکی من طلب - هیچ گیاه دیگری می تواند کاملا گوشه ای از دهان من ضربه. من آن را با قاشق مرطوب از یک غرفه هند و چیلی سبز از زن و شوهر اکوادور خریدم. بازگشت به خانه من دیانا کندی هنر غذای مکزیکی را از قفسه برای دستور غذای سنتوریا اسپرانزا برای سس سیب زمینی، که برای من 15 سال پیش توسط یک دوست فرانسوی در کامدن ساخته شده بود، به من داد.

Kohl شروع جدیدی را برای تعطیلات ایجاد می کند

پراگ باید مقصد تعطیلات غذایی Foodie بعدی شما باشد

ملاقات کارولین کانست، مؤسس زن در مد

یک ,قومی ,رم ,سال ,همانطور ,esquilino ,در رم ,همانطور که ,در سال ,چند قومی ,که در

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

***خــــودســـــاختـــگان***