محل تبلیغات شما

این روزهای پیش از جشنواره مونترال Grand Prix و طراح کارولین کانستس توسط فروشگاه لوکس کانادایی هولت رنفرو در مراسم سالانه Grand Prix برگزار می شود.

او وارد حزب شده است در طبقه بالا ریتز کارلتون، statueque خود را قاب تزئین شده در لباس طولانی، سفید، بدون الکل الهه از طراحی خود را. اوایل روز، او یک عکس از خودش با صفحه نمایش مجموعه خود را در فروشگاه با یک عنوان که خوانده است، "رویاهای به حقیقت برسد."

برای کنستان، رویداد Grand Prix در سال جاری نه تنها یک رویا است که حقیقت دارد، بلکه نوعی بازگشت به خانه است. افتخار بزرگی از فروشگاهی با 5 سالگی بنیاد مونترال در کسب و کار در ردیف برچسب زنی نامشخص است.

او می گوید: "من برای سال ها و سال ها در حال کار کردن با آنها هستم [هولت رنفرو] رویا بودم چون در مونترال رشد کرده بودم، این جایی بود که شما به دنبال خرید بودید."

به عنوان یک برند مد جدید، در 5 سال گذشته، در کسب و کار در صنعت برش خورده، در واقع، شناختن ارزش است. Constas، با این حال، بیش از صرف اقامت در کسب و کار انجام شده است - مارک آن رشد یافته است، و رویداد هولت Renfrew تایید موفقیت است.

ویجت غریب و در عین حال ظریف مجموعه وی به طور مستقیم از شیوه زندگی پرورش و پرورش ستس، که توسط زندگی در نیویورک، تابستان های یونان و سفرهای الهام بخش به کشورهای خارجی، مشخص شده است، الهام گرفته است.

Kohl شروع جدیدی را برای تعطیلات ایجاد می کند

پراگ باید مقصد تعطیلات غذایی Foodie بعدی شما باشد

ملاقات کارولین کانست، مؤسس زن در مد

یک ,سال ,کار ,است، ,هولت ,کسب ,خود را ,grand prix ,و کار ,کسب و ,در کسب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها